replica watches uk| replica watches|

task manager – Tekno Bülten http://www.teknobulten.com Teknoloji haberleri, Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar, İnternet, Oyun, Yazılım, Dijital Fotoğraf Makinası Thu, 21 Dec 2017 19:21:52 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.1.13 Windows 8 Görev yöneticisini Windows 7’e getirin http://www.teknobulten.com/windows-8-gorev-yoneticisini-windows-7e-getirin http://www.teknobulten.com/windows-8-gorev-yoneticisini-windows-7e-getirin#respond Sun, 12 May 2013 18:45:29 +0000 http://www.teknobulten.com/?p=167

İşletim sistemini Windows 8’e yükseltmeyi düşünmeyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Windows 8 ile birlikte yenilenen Görev Yöneticisi, eski Windows sürümlerini kullananların bile dikkatini çekiyor. Daha iyi görünen ve kullanımı kolaylaşan yeni Görev Yöneticisi’ni Windows 7’ye “getirmenin” bir yolu var. Windows 7 kullanıyorsanız ve Windows 8’deki Görev Yöneticisi’ni işletim sisteminiz içerisinde görmek istiyorsanız, Neowin.net forumlarından Hanrui […]

The post Windows 8 Görev yöneticisini Windows 7’e getirin appeared first on Tekno Bülten.

]]>

İşletim sistemini Windows 8’e yükseltmeyi düşünmeyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla. Windows 8 ile birlikte yenilenen Görev Yöneticisi, eski Windows sürümlerini kullananların bile dikkatini çekiyor. Daha iyi görünen ve kullanımı kolaylaşan yeni Görev Yöneticisi’ni Windows 7’ye “getirmenin” bir yolu var.

Windows 7 kullanıyorsanız ve Windows 8’deki Görev Yöneticisi’ni işletim sisteminiz içerisinde görmek istiyorsanız, Neowin.net forumlarından Hanrui takma isimli kullanıcının oluşturduğu Görev Yöneticisi’ni deneyebilirsiniz.

Görev Yöneticisi, Windows 7’deki Görev Yöneticisi’nin yerine geçmiyor, dolayısı ile işletim sisteminizin Görev Yöneticisi’ne zarar vermekten korkmanıza gerek yok.

İndirmek için DBCTaskman (64-bit sürüm32-bit sürüm)

The post Windows 8 Görev yöneticisini Windows 7’e getirin appeared first on Tekno Bülten.

]]>
http://www.teknobulten.com/windows-8-gorev-yoneticisini-windows-7e-getirin/feed 0