Yükleniyor Etkinlikler

Geçmiş Etkinlikler

Etkinlikler Search and Views Navigation

Nisan 2014

Istanbul Tech Talks

28 Nisan 2014 @ 08:30 - 17:30
Kadir Has Üniversitesi, Kadir Has Caddesi - Cibali
İstanbul,34083Türkiye
+ Google Haritalar

İstanbul, Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleşecek mobil uygulama geliştirme konferansı Istanbul Tech Talks için geri sayım devam ediyor. Peak Games'in katkılarıyla düzenlenen Istanbul Tech Talks, 28 Nisan 2014'te Kadir Has Üniversitesi'nde tüm mobil yazılımcıları buluşturuyor. Mobil odaklı Istanbul Tech Talks, çoğu ülkemize ilk defa gelecek olan 10 mobil teknoloji uzmanı ile tanışma ve dinleme fırsatını sunuyor. Konuşmacılar arasında Peter Steinberger (PSPDFKit), Mario Zechner (libgdx), Chris Eidhof (objc.io) ve Eric Lafortune (ProGuard) gibi mobil mühendislik alanında tanınmış isimler var. 28 Nisan Pazartesi…

Daha fazlasını bul »

Mayıs 2014

Android Geliştirici Günleri

16 Mayıs 2014 - 17 Mayıs 2014
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ Üniversiteler Mah. Dumlupınar Blv. No:1, 06800 Çankaya
Ankara,Türkiye
+ Google Haritalar
Ücretsiz

Android Geliştirici Günleri, mobil, web, sunucu ve yazılım teknolojilerindeki gelişmelerin ve gelecek öngörülerinin paylaşıldığı, renklilik oluşturabilmek adına her firmaya ve katılımcıya açık olan ve katılımın ücretsiz olduğu,her geçen yıl daha uluslararası hale gelen açık konferanstır.

Daha fazlasını bul »

Eylül 2014

Webrazzi Summit

25 Eylül 2014
Swissotel The Bosphorus, Bayıldım Cad. No:2 Maçka Beşiktaş
İstanbul,34357Türkiye
+ Google Haritalar

Türkiye ve dünyadan sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yetkililerinin konuşmacı olarak katıldıkları Webrazzi Summit, bu sene 25 Eylül 2014 tarihinde yine pazarı şekillendirmek için geri sayıma başladı. Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-Ticaret, Girişim Sermayesi, Melek Yatırım, Online Oyun, Mobil Uygulamalar ve daha birçok konunun tartışılacağı Webrazzi Summit’te, tüm gün boyunca keynote ve paralel oturumlarla internet sektörünün merkezinde ve en özel yerinde olacaksınız.

Daha fazlasını bul »
+ Etkinlikleri dışa aktar