Viber Desktop Yazılımı ile Artık Bilgisayarınızda

8

Akıllı telefonlarda, ücretsiz görüşme yapma ve sms gönderme fırsatı sunan Viber uygulaması artık Viber Desktop ile bilgisayarlarımızda.

Akıllı telefonlarda kullanabildiğimiz tüm özellikleri içerisinde bulunduran Viber Desktop, internet üzerinden sesli, görüntülü görüşme ve anında mesajlaşma hizmeti veriyor.

ViberDesktop

Dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu bilenen Viber, şimdiye kadar yaptığı en büyük güncellemelerinden birinin duyurusunu yaptı. Yeni özelliklerin kullanılabilmesi için mobil cihazınızda uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.

iOS ve Android Viber uygulamasının 3.0 sürümüne bakıldığında pek çok değişiklik göze çarpıyor. Şimdilik video mesaj gönderebilme desteği olsa da arama kalitesin de artması çok daha fazla kullanıcıyı Viber kullanmaya itecektir.

Hem PC ve Mac hem de akıllı telefonlar için güncellenen viber listenizde kayıtlı kişilerin online durumunu görebilme imkanı sunulurken tüm bunların yanında yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü de oldukça basit, şık ve cezbedici.

 

Viber Desktop:

 

Yorumlar
Yükleniyor...